Nahrávam Udalosti
  • Táto udalosť už prebehla.

Vypusti dušu: Hľadanie komfortnej zóny

Pozor, milovníci osobného rozvoja a nezabudnuteľných zážitkov! 🌟 Už posledný februárový deň sa opäť stretneme v útulných priestoroch Bite&Byte na našom treťom evente Vypusti dušu. 🎉 Tento večer bude v znamení hľadania komfortnej zóny a preskúmavania jej hraníc.

🧠 Spolu s psychologičkou Barborou Mohrovou sa ponoríme do tajov našich mozgov. Porozprávame sa o tom, ako naše myslenie reaguje na zmeny, akú úlohu v našom živote zohráva komfortná zóna a ako nás môže brzdiť, alebo naopak posúvať vpred.

💡 A to nie je všetko! Máme pre vás špeciálneho hosťa – trojnásobnú blogerku roka, neúnavnú zberateľku zážitkov a ženu mnohých talentov, Niku Vujisić. Nika nám otvorí dvere do svojho sveta, kde pravidlá neexistujú a každý deň je dobrodružstvom, či už je to štúdium fyzikálneho inžinierstva, či dabovanie nezvyčajných projektov. Svoje zážitky a pohľady na život nám priblíži cez príbehy z jej úspešného podcastu Break the Rules.

🌟 Eventom nás bude sprevádzať už tradične Kristína Mohrová, ku ktorej sa pridá kreatívec Marek Majzon.

🎶 A aby nám večer ešte viac zvýšil tep, zahrá pre nás hudobný talent Matěj Vávra.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na posunutie vašich hraníc, stretnutie inšpiratívnych ľudí a zdieľanie nezabudnuteľných chvíľ. 🧠 Už 29. 2. 2024 sa na vás tešíme plní očakávania a radosti!

✨ Pridajte sa k nám a objavte, čo všetko môžete o sebe a o svete okolo seba zistiť, keď sa odvážite opustiť svoju komfortnú zónu.

Tešíme sa na vás! 🌟

Event Details:

29. feb. 2024.
18:30 - 21:00
Plynárenská 3E
Organizer: Bite&Byte
+421 902 046 367