Nahrávam Udalosti

Cestovateľské kino s Michalom Hertlíkom: PARAGUAJ

Chcel by som vás srdečne pozvať na PARAGUAJ page1image42452816 zážitkové podujatie v rámci môjho cestovateľského projektu ZO ZÁKULISIA LATAM s Michalom Hertlíkom, ktoré sa uskutoční vo ŠTVRTOK 30. MÁJA 2024 o 18:00 h. v podniku Bite&Byte na Plynárenskej 3A v časti Ružinov v BRATISLAVE.

💡Cestovateľský projekt pod názvom ‚ZO ZÁKULISIA LATAM s Michalom Hertlíkom‘ je zameraný na šírenie nevšedných poznatkov, skvostnej kultúry a celkového povedomia o krajinách Latinskej Ameriky. Prostredníctvom cestovateľských prednášok vám priblížim zaujímavosti, fakty, pikošky, bizarnosti a porozprávam dychberúce príbehy vždy z nejakejlatinskoamerickej krajiny, ktorú dobre poznám a ktorá mi prirástla k srdcu.

💃Naživo vám ukážem pár desiatok autentických záberov z Paraguaja, na ktorých vám vykreslím, aké naozaj je toto „neznáme srdce Južnej Ameriky“. Okrem samotnej prednášky na vás čaká aj jedinečné VYSTÚPENIE ORIGINÁLNEHO FOLKLÓRNEHO SÚBORU
Z PARAGUAJA v tradičnom pestrofarebnom oblečení, ktoré definuje a reprezentuje Paraguaj vo svete, veď samotní tanečníci sú ambasádormi paraguajského umenia v zahraničí.

🥩Popri tom všetkom bude k dispozícii OCHUTNÁVKA PRAVEJ PARAGUAJSKEJ GASTRONÓMIE v podobe niekoľkých tradičných pokrmov i exotických nápojov s lokálnym paraguajským dotykom. Taktiež bude možnosť objednať si priamo z kuchyne Bite&Byte čerstvé hlavné jedlo špeciálne pripravené iba na tento event. Ide o jedno z najtradičnejších jedál, ktoré by ste si našli na tanieri priamo v Paraguaji. Tropický welcome drink je samozrejmosťou!

🌎Paraguaj je najmenej navštevovaná španielsky hovoriaca krajina Južnej Ameriky a jedna z najmenej poznaných na celom svete, no práve o to je originálnejšia, autentickejšia, intenzívnejšia, dobrodružnejšia. Definitívne sa ju oplatí navštíviť a preskúmať, keďže ponúka veľa skvostov, bizarností či prekvapení, o čom sa presvedčíte sami. Mojim cieľom je, aby ste túto krajinu mnohých Indiánov, večných riek, vyprážaných rezňov či európskych emigrantov spoznali prostredníctvom všetkých piatich zmyslov, a aby ste odchádzali s pocitom, s akým som z Paraguaja odchádzal ja. Nadšení, nabudení, očarení, s chuťou vydať sa tam osobne.

👉Príďte objaviť nepoznanú autentickosť Paraguaja a vezmite so sebou aj parťáka či polovičku. Kapacita podniku je však obmedzená, preto si zakúpte lístok čím skôr!

Teším sa na vás!
~
Michal Hertlík www.michalhertlik.com


 

 

Event Details:

30. máj. 2024.
18:00 - 21:00
Plynárenská 3E
Organizer: Bite&Byte
+421 902 046 367